درباره ما

شرکت داوین سا در سال 1370 با هدف تولید تجهیزات پیشرفته پزشکی تاسیس گردید. این شرکت افتخار دارد که خوشنام ترین شرکت در ارائه خدمات پس از فروش بوده و مدیران شرکت وکلیه پرسنل فنی همگی دارای درجات علمی از بهترین دانشگاه های کشور می باشند. رضایت مراکز درمانی سراسر کشور پشتوانه ماست.

از جمله تولیدات این شرکت انواع الکتروکاردیوگراف (نوار قلب) تحت لیسانس کمپانی
et medical devices ایتالیا که بعدها به Cardioline تغییر نام یافت می باشد که تاکنون رکورددار تولید این نوع دستگاه ها (بیش از 10000 دستگاه) می باشد.

همچنین شرکت داوین سا تنها تولید کننده واقعی سیستم تست ورزش (تردمیل و نرم افزار مربوطه) تاکنون در ایران می باشد و بیش از 400 دستگاه از انواع تست ورزش های ساخت این شرکت در مراکز مختلف خصوصی و غیرخصوصی (دانشگاهی، تامین اجتماعی، نیروهای مسلح و مراکز خیریه) نصب و درحال کار می باشند.

از دیگر تولیدات شرکت داوین سا می توان به دستگاه الکتروکوتر جراحی با توان کم اشاره نمود که تمامی مراحل طراحی، پیش تولید و ساخت آن در این شرکت انجام گرفته است.

هم اینک نیز شرکت داوین سا به عنوان نماینده کمپانی های معتبر دنیا، محصولات پیشرفته و باکیفیت آن ها را به فروش رسانده و خدمات پس از فروش ایده آلی را به خریداران ارائه می نماید.